Zatoka Pucka - Wakacje nad Polskim Morzem
Reklamuj się na Polwysep.pl
ABC Calendar Kalendarz Imprez i Wydarzeń
Telewizja internetowa TV Półwysep
Nordi.pl Polska Północna Baza Noclegowa
Pogoda aktualna i prognoza pogody dla Półwyspu Helskiego
. ..reklama.. .

Wiadomości
Wakacje nad Bałtykiem w czasach pandemii

Nad Polskim morzem w tym roku widać wyraźnie mniej wczasowiczów. Nawet w najbardziej popularnych miejscowościach nie ma tłumów jakie mogliśmy obserwować w poprzednich latach.

Nad morzem hotele, pensjonaty, domy wypoczynkowe i campingi przyjmują ponownie gości. By móc funkcjonować musiały dostosować się do zaleceń sandepidu związanych z pandemią nowego koronawirusa. Gości w nadmorskich kurortach jest jednak wyraźnie mniej. Widać to szczególnie w najbardziej popularnych miejscowościach, takich jak Władysławowo. Największym zainteresowaniem letników cieszą się domki i campingi nad Zatoką Pucką. Turyści chętniej wybierają też mniej popularne miejsca chcąc uniknąć tłumów.

Czy warto wybrać się na wakacje nad polskie morze? Naszym zdaniem zdecydowanie TAK. Plaże są w pełni otwarte. Woda w Bałtyku ma ok. 18-20 stopni. W tym roku oferta kulturalna jest ograniczona, jest mniej imprez masowych i koncertów, jednak wiele atrakcji, takich jak np. Latarnia Morska w Rozewiu, Lunapark Sowiński, Wieża Widokowa we Władysławowie, Fokarium w Helu itp. z zachowaniem zasad bezpieczeństwa jest dostępnych dla odwiedzających polskie wybrzeże.

Władysławowo od ostatniego roku zdecydowanie wypiękniało:

 

 

Powrót


© SEMWIT/StudioFX - O stronie

Wstęp
Turystyka
Historia
Fotografie
Wiadomości
Plan miasta
Irc
Okolica
Księga Gości
Linki
Kontakt

Dostęp do Internetu na terenie Władysławowa: www.siec.wla.com.pl

Apartamenty we WładysławowieWładysławowo na żywo