Zatoka Pucka - Wakacje nad Polskim Morzem
Reklamuj się na Polwysep.pl
ABC Calendar Kalendarz Imprez i Wydarzeń
Telewizja internetowa TV Półwysep
Nordi.pl Polska Północna Baza Noclegowa
Pogoda aktualna i prognoza pogody dla Półwyspu Helskiego
. ..reklama.. .

Wiadomości
Koronawirus SARS-CoV-2

W związku z pandemią SARS-CoV-2 na terenie Polski od 25 marca 2020 r. będą obowiązywać nowe restrykcje w poruszaniu się.

W związku z pandemią SARS-CoV-2 na terenie Polski od 25 marca 2020 r. będą obowiązywać nowe restrykcje w poruszaniu się.

Przemieszczać się będzie można wyłącznie wówczas, gdy jest to konieczne, np. do pracy lub sklepu spożywczego, by zaopiekować się bliskimi, wyprowadzić psa.

Zakaz obejmuje wyjścia z domu w celach rekreacyjnych. Dotyczy to również wszystkich wyjazdów w celach turystycznych. Załoga polwysep.pl apeluje do wszystkich, by stosowali się do nakazów i próśb władz o pozostanie w najbliższym czasie w swoich miejscach zamieszkania i ograniczenie do niezbędnego minimum wychodzenie z domów.

Zachęcamy również do częstego i dokładnego mycia rąk wodą z mydłem po każdym wyjściu z domu oraz stosowania środków dezynfekujących - przede wszystkim na elementach wyposażenia narażonych na kontakt z wirusem na dłoniach (klamki od drzwi, wyłączniki światła itp.).

Im więcej ludzi zastosuje się do powyższych zaleceń, tym większa szansa na uniknięcie wielu ofiar COVID-19 i szybsze opanowanie epidemii i powrotu do normalności.

Jednocześnie zachęcamy wszystkich turystów, by po opanowaniu epidemii, zamiast wybierać wczasy zagraniczne, rezerwowali wczasy w Polsce, wspierając w ten sposób krajową gospodarkę.

Więcej informacji o koronawirusie SARS-CoV-2 i chorobie COVID-19 na stronie:
https://www.gov.pl/web/koronawirus
 

Powrót


© SEMWIT/StudioFX - O stronie

Wstęp
Turystyka
Historia
Fotografie
Wiadomości
Plan miasta
Irc
Okolica
Księga Gości
Linki
Kontakt

Dostęp do Internetu na terenie Władysławowa: www.siec.wla.com.pl

Apartamenty we WładysławowieWładysławowo na żywo