Zatoka Pucka - Wakacje nad Polskim Morzem
Reklamuj się na Polwysep.pl
Kalendarz Imprez Lato nad Polskim Morzem 2018
Telewizja internetowa TV Półwysep
Nordi.pl Polska Północna Baza Noclegowa
Pogoda aktualna i prognoza pogody dla Półwyspu Helskiego
. ..reklama.. .

Wiadomości
26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy we Władysławowie

W niedzielę 14 stycznia 2018 r. odbył się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Gminie Władysławowo, która i tym razem włączyła się do akcji, zebrano sumę...

W niedzielę 14 stycznia 2018 r. odbył się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Gminie Władysławowo, która i tym razem włączyła się do akcji, zebrano sumę 36 306,93 zł.

O godzinie 17:00 w sali 103 Urzędu Miejskiego odbyła się część artystyczna, na którą złożył się występ Karoliny „Carli” Jachimkowskiej, koncert Jakuba Patoka z projektem „Blackout.” oraz występ uczestników warsztatów wokalnych we Władysławowie przy akompaniamencie Piotra Kajetana Matczuka (zespół „Piramidy”).

W przerwach między koncertami można było dokonać zakupu wielu ciekawych przedmiotów, wśród których znalazły się pamiątki WOŚP, rękodzieło (rzeźba rybaka, model łodzi, ręcznie robiona biżuteria), obrazy czy zaproszenie na obiad z senatorem Sławomirem Rybickim. Nie zabrakło oczywiście bursztynowych serduszek, które są „znakiem firmowym” władysławowskich finałów WOŚP. W ramach Orkiestry działało też stoisko gastronomiczne oraz przygotowany przez Koło Gospodyń kącik cukierniczy i loteria fantowa. Całość o godzinie 20:00 zwieńczyło tradycyjne „światełko do nieba”, czyli mini pokaz fajerwerków.

Władysławowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dziękuje wszystkim, którzy otwartością serc przyczynili się do tegorocznego sukcesu.

źródło / fot. wladyslawowo.pl

Powrót


© SEMWIT/StudioFX - O stronie

Wstęp
Turystyka
Historia
Fotografie
Wiadomości
Plan miasta
Irc
Okolica
Księga Gości
Linki
Kontakt

Dostęp do Internetu na terenie Władysławowa: www.siec.wla.com.pl

Apartamenty we WładysławowieWładysławowo na żywo