Zatoka Pucka - Wakacje nad Polskim Morzem
Reklamuj się na Polwysep.pl
Kalendarz Imprez Lato nad Polskim Morzem 2018
Telewizja internetowa TV Półwysep
Nordi.pl Polska Północna Baza Noclegowa
Pogoda aktualna i prognoza pogody dla Półwyspu Helskiego
. ..reklama.. .

Wiadomości
Władysławowo: Burmistrz podziękował ratownikom za ich pracę

Burmistrz Władysławowa Roman Kużel spotkał się z ratownikami WOPR, którzy w sezonie letnim dbali o porządek i bezpieczeństwo na kąpieliskach Gminy Władysławowo.

Burmistrz Władysławowa Roman Kużel spotkał się z ratownikami WOPR, którzy w sezonie letnim dbali o porządek i bezpieczeństwo na kąpieliskach Gminy Władysławowo. Dzięki ich poświęceniu i zaangażowaniu w akcjach ratunkowych w wodzie, jak i na lądzie, udało się ocalić zdrowie oraz życie wielu wypoczywających nad morzem turystów.

W spotkaniu uczestniczyli ratownicy WOPR Puck na czele z Prezesem Jarosławem Radtke oraz ratownicy WOPR Wejherowo wraz z Prezesem Danielem Szczygłem, zabezpieczający kąpieliska na terenie Gminy Władysławowo. Podczas rozmów dzielili się oni spostrzeżeniami oraz doświadczeniami, związanymi z pracą podczas tegorocznych wakacji. Burmistrz podziękował im za ten wysiłek i stwierdził, że znakomicie wywiązują się z odpowiedzialnych obowiązków. W tym sezonie letnim w Gminie Władysławowo utonęła tylko 1 osoba, która kąpała się w Bałtyku mimo czerwonej flagi oraz dwukrotnie, mimo uwag ratowników, wchodziła do rwącej wody. W wielu przypadkach, dzięki natychmiastowym interwencjom i zimnej krwi, na szczęście udało się uniknąć przypadków zagrożenia zdrowia i życia wypoczywających nad morzem osób. Tym samym sezon letni 2017 można zaliczyć do udanych, a ratownikom należą się wielkie słowa uznania.

fot. wladyslawowo.pl

Powrót


© SEMWIT/StudioFX - O stronie

Wstęp
Turystyka
Historia
Fotografie
Wiadomości
Plan miasta
Irc
Okolica
Księga Gości
Linki
Kontakt

Dostęp do Internetu na terenie Władysławowa: www.siec.wla.com.pl

Apartamenty we WładysławowieWładysławowo na żywo